• CH AL KAIDA Duma Cara*PL
    CH AL KAIDA Duma Cara*PL

CH AL KAIDA Duma Cara*PL

SIB f 09 - czarny szylkret z białym
12.01.2002 r. - 23.11.2014 r.
Badania FeLV i FIV ujemne (-)
Badanie na HCM - 11.08.2008 r.

Rodowód

 

Al Kaida jest córką Glendy i kocura Pani Jagody Telegi GIC DANIŁA DE LAL. W domu wszyscy mówią na nią BUZIA.

 

Buzia jest kotką nadzwyczaj rozrywkową, ciekawską i szaloną. Trudno jest jej usiedzieć w jednym miejscu. Uwielbia się przytulać i za wszelką cenę stara się dostać na ręce. Wszyscy goście są według niej mile widziani, szczególnie jeśli okazują jej wystarczająco dużo uwagi. Buzia jest także niezwykłym łakomczuchem. Można bardzo łatwo wkupić się w jej łaski, ponieważ uwielbia wszelkiego rodzaju smakołyki. W nocy, zazwyczaj śpi w łóżku, a kiedy nie wykazujemy nią zainteresowania, potrafi przypomnieć o sobie lekkim ugryzieniem w nos, co nie zawsze bywa przyjemne.

 

Buzia wychowała w naszej hodowli sześć miotów - 27 kociąt. Teraz jest na zasłużonej kociej emeryturze. Zawsze była bardzo dobrą i oddaną mamą, rozpieszczającą swoje kocięta. W naszej hodowli mieszka syn Buzi z jej ostatniego miotu – OSCAR.

---

Buzia odeszła 23 listopada 2014 r. Był to pierwszy kot urodzony w pierwszym miocie w naszej hodowli. Pozostawiła w naszych sercach ogromną pustkę, której nic nigdy nie wypełni. Bólu i smutku nie da się opisać... Pozostanie na zawsze przez nas kochana i nigdy nie zapomniana!


AL KAIDAAL KAIDAAL KAIDAAL KAIDAAL KAIDAAL KAIDA